Kontakt

Om du har frågor, tveka inte på att kontakta oss!

 

Lotten Robertsson

Rektor
Lotten Robertsson
lotten.robertsson@jenseneducation.se
0737 73 19 59


 


 
Cassandra Heiskanen

Cassandra Heiskanen
Lärare i Naturkunskap och Biologi. Coach för EK21 samt administratör
cassandra.heiskanen@jenseneducation.se

Jonas Lövdahl

Jonas Lövdahl
 Lärare i Svenska, Samhällskunskap och Sociologi. 
Coach för Sa21
jonas.lovdahl@jenseneducation.se

Richard Toros

Richard Toros 
Lärare i Matematik och Fysik. Coach för NA21
richard.toros@jenseneducation.se

 

 
Tina Cederborg

Tina Cederborg
Lärare i Spanska
tina.cederborg@jenseneducation.se 

Daniel Hermansson

Daniel Hermansson
Lärare i Samhällskunskap, Historia och Geografi
daniel.hermansson@jenseneducation.se

Ewa Hallberg

Ewa Hallberg
Lärare i Företagsekonomi
Ewa Hallberg
ewa.hallberg@jenseneducation.se

 

 
Bojan Dedic

Bojan Dedic 
Lärare i Tyska och Franska
bojan.dedic@jenseneducation.se

Tina Cederborg

Meeri Brandum
Lärare i Engelska och Idrott
meeri.brandum@jenseneducation.se


ELEVHÄLSAN

Eva Furuheim

Skolsköterska
Eva Furuheim
eva.furuheim@jenseneducation.se
0737 73 19 66

Christer Lallerstedt

Skolpsykolog 
Christer Lallerstedt
christer.lallerstedt@jenseneducation.se
​0706 98 04 72​

Lotten Robertsson

Specialpedagogisk kompetens
Lotten Robertsson
lotten.robertsson@jenseneducation.se
0737 73 19 59