Kontakt

Om du har frågor, tveka inte på att kontakta oss!

lotten_robertssonpng.png

Rektor
Lotten Robertsson
lotten.robertsson@jenseneducation.se
0737 73 19 59

 

avatar_bigger.png

Biträdande rektor
Ingela Fredriksson
ingela.fredriksson@jenseneducation.se
0737 73 18 54

 

icon_sjukanmalan.png

Frånvaroanmälan
JENSEN Campus
(instruktioner)


 
Cassandra Heiskanen

Cassandra Heiskanen
Lärare i Naturkunskap och Biologi. Coach för EK21. Administratör
cassandra.heiskanen@jenseneducation.se

Jonas

Jonas Lövdahl
 Förstelärare i Svenska och
Coach för Sa21
jonas.lovdahl@jenseneducation.se

Richard Toros

Richard Toros 
Lärare i Matematik och Fysik. Coach för NA21 & NA22
richard.toros@jenseneducation.se

 

 
Tina Cederborg

Tina Cederborg
Lärare i Spanska
tina.cederborg@jenseneducation.se 
 

Zabina

Zabina Liljegren
Lärare i Engelska och Retorik
zabina.liljegren@jenseneducation.se

Petter

Petter Pålsson
Lärare i Historia, Religion och Kommunikation
petter.palsson@jenseneducation.se 

 

 
Bojan Dedic

Bojan Dedic 
Lärare i Franska
bojan.dedic@jenseneducation.se

Mikaela

Mikaela Oldestam
Lärare i Samhällskunskap och psykologi
mikaela.oldestam@jenseneducation.se 

avatar_bigger.png

Matgorzata Möllerström
 Lärare i Tyska
matgorzata.mollerstrom@jenseneducation.se

 
Emily

Emily König
Lärare i Matematik och Kemi.
Coach för EK22 och SA22
emily.konig@jenseneducation.se 

Susanne

Susanne Nohrstedt
Lärare i Företagsekonomi och Juridik
susanne.nohrstedt@jenseneducation.se

 

 


ELEVHÄLSAN

Eva Furuheim

Skolsköterska
Eva Furuheim
eva.furuheim@jenseneducation.se
0737 73 19 66

christer.png

Skolpsykolog
Christer Lallerstedt
christer.lallerstedt@jenseneducation.se
​0706 98 04 72​

avatar_bigger.png

Specialpedagogisk kompetens
Karin Wieslander
karin.wieslander@jenseneducation.se
 

Narisma

Kurator
Narsima Blomäng
narsima.blomang@jenseneducation.se 
073 7729744

avatar_bigger.png

Skolläkare 
Anna-Lena Lundgren 
Bokas genom skolsköterskan