Kontakt

Om du har frågor, tveka inte på att kontakta oss!

 

Lotten Robertsson

Rektor
Lotten Robertsson
lotten.robertsson@jenseneducation.se
0737 73 19 59


 


 
Cassandra Heiskanen

Cassandra Heiskanen
Lärare i Naturkunskap och Biologi. Coach för EK21 samt administratör.
cassandra.heiskanen@jenseneducation.se

John Wittenberg

John Wittenberg
Lärare i Svenska och Samhällskunskap. Coach för SA21.
john.wittenberg@jenseneducation.se

Richard Toros

Richard Toros 
Lärare i Matematik och Fysik. Coach för NA21.
richard.toros@jenseneducation.se

 

 
Tina Cederborg

Tina Cederborg
Lärare i Engelska och Spanska.
tina.cederborg@jenseneducation.se 

Daniel Hermansson

Daniel Hermansson
Lärare i Samhällskunskap, Historia och Geografi.
daniel.hermansson@jenseneducation.se

Zoran Maksic

Zoran Maksic
Lärare i Idrott & hälsa.
zoran.maksic@jenseneducation.se

 

 
Bojan Dedic

Bojan Dedic 
Lärare i Tyska och Franska. 
bojan.dedic@jenseneducation.se

Eva Hallberg

Ewa Hallberg
Lärare i Företagsekonomi.
Ewa Hallberg
ewa.hallberg@jenseneducation.se

 

 

ELEVHÄLSAN

Eva Furuheim

Skolsköterska
Eva Furuheim
eva.furuheim@jenseneducation.se
0737 73 19 66