Kontakt

Vill du ansöka om en plats på JENSEN gymnasium Nacka strand? Fyll i denna ansökan, så kontaktar vi dig om du blir aktuell för plats efter att gymnasieantagningen är klar

Ansökan JENSEN gymnasium Nacka strand

Om du har frågor, tveka inte på att kontakta oss!

Renata Desselberger Wikman

Renata Desselberger Wikman
Rektor
renata.desselberger@jenseneducation.se
0737 73 32 26

Adress

Adress:
Augustendalsvägen 47
131 52 Nacka Strand

Magnus-Sjöö

Magnus Sjöö
Administratör
magnus.sjoo@jenseneducation.se
0737733289

icon_telefon.png

Arbetsrum plan 2
0737733288 

 


Elevhälsa

Maria - Porträtt.

Maria Waern - Atterdal
Kurator
maria.waern@jenseneducation.se
0737733290 

Lisa Rytter - Porträtt

Lisa Rytter
Skolsköterska
lisa.rytter@jenseneducation.se
0737733291


jesper-nyberg

Jesper Nyberg
Lärare i Historia och Idrott & Hälsa
jesper.nyberg@jenseneducation.se

Åsa Nordström

Åsa Nordström
Lärare i Svenska och Samhällskunskap
asa.nordstrom@jenseneducation.se

Christian Jokhaji

Christian Jokhaji
Lärare i Matematik och Kemi
christian.jokhaji@jenseneducation.se

Magnus-Sjöö

Magnus Sjöö
Lärare i Biologi, Naturkunskap och Religion
magnus.sjoo@jenseneducation.se

Ann Grönqvist

Ann Grönqvist
Lärare i Företagsekonomi
ann.gronqvist@jenseneducation.se

Anna Kiely

Anna Kiely
Lärare i Engelska
anna.kiely@jenseneducation.se

Lorenza

Lorenza Ugolini
Lärare i Spanska och Italienska
lorenza.ugolini@jenseneducation.se

Anita Simovic

Anita Simovic
Lärare i Tyska
anita.simovic@jenseneducation.se

Maria-aspengren

Maria Aspengren
Lärare i Franska
maria.aspengren@jenseneducation.se

 


Skicka in en intresseanmälan för att få löpande information om JENSEN gymnasium Nacka strand.

Intresseanmälan

Vill du arbeta hos oss?

Lediga tjänster på JENSEN gymnasium Nacka strand kommer att annonseras på hemsidan. Har du frågor om vår rekrytering är du välkommen att kontakta oss på hr@jenseneducation.se.

Lediga tjänster