Kontakt

Om du har frågor, tveka inte på att kontakta oss!

Catrin Lundberg

Rektor

Catrin Lundberg
catrin.lundberg@jenseneducation.se
0737 731992 

Cecilia Andersson

Administratör

Cecilia Andersson
cecilia.andersson@jenseneducation.se
0737 73 19 98

 

 

Adress

Adress
Rademachergatan 34
632 20 Eskilstuna

Sjukanmälan

Sjukanmälan
Vänligen sjukanmäl
eleven till coach via mejl. 

 

Cecilia Planbring

Coach EK
Cecilia Planbring
Cecilia.planbring@jenseneducation.se

Richard Jonasson

Coach SA
Richard Jonasson
Richard.jonasson@jensemeducation.se

Anders Larsson

Coach NA
Anders Larsson
Anders.larsson2@jenseneducation.se

 

Leif Sköldberg

Coach TE
Leif Sköldberg
Leif.skoldberg@jenseneducation.se

Alexandra Medin

Coach SA
Alexandra Medin
alexandra.medin@jenseneducation.se

Robert Csanadi

Coach NA
Robert Csanadi
robert.csanadi@jenseneducation.se

Frans Hanna

Coach EK
Frans Hanna 
frans.hanna@jenseneducation.se

Martin Sundqvist

Coach EK
Martin Sundqvist
martin.sundqvist@jenseneducation.se

Rasmus Båverud

Coach SA
Rasmus Båverud
rasmus.baverud@jenseneducation.se

Carolina Rindeskär

Coach NA
Carolina Rindeskär
carolina.rindeskar@jenseneducation.se


 

 


ELEVHÄLSOTEAMET

Christer Lallerstedt

Skolpsykolog
Christer Lallerstedt 
christer.lallerstedt@jenseneducation.se
0706 98 04 72

Inger Lindbom

Skolläkare
Christina Lockely

Anna Lindberg Nilsson

Skolsköterska
Anna Lindberg Nilsson
anna.lindberg.nilsson@jenseneducation.se

Lovisa Byary

Kurator
Lovisa Byary
lovisa.byary@jenseneducation.se

Åsa Karlsson

Specialpedagog
Åsa Karlsson
asa.karlsson@jenseneducation.se


 

Skicka in en intresseanmälan för att få löpande information.

Intresseanmälan