Kontakt

Om du har frågor, tveka inte på att kontakta oss!

 

Catrin Lundberg

Rektor
Catrin Lundberg
catrin.lundberg@jenseneducation.se
0737 731992 

 

 

Adress

Adress
Rademachergatan 34
632 20 Eskilstuna

Sjukanmälan

Sjukanmälan
Vänligen sjukanmäl
eleven till coach via mejl. 


 

Cecilia Planbring

Coach EK20
Cecilia Planbring
Cecilia.planbring@jenseneducation.se

Richard Jonasson

Coach SA20
Richard Jonasson
Richard.jonasson@jensemeducation.se

Anders Larsson

Coach NA20
Anders Larsson
Anders.larsson2@jenseneducation.se

 

Leif Sköldberg

Coach TE20
Leif Sköldberg
Leif.skoldberg@jenseneducation.se

Åsa Karlsson

Specialpedagog
Åsa Karlsson
asa.karlsson@jenseneducation.se

Michaela Lange

Coach EK20
Michaela Lange
Michaela.lange@jenseneducation.se

 

 

 

 


ELEVHÄLSOTEAMET

Inger Lindbom

Skolsköterska
Inger Lindbom
Inger.lindbom@jenseneducation.se

Christer Lallerstedt

Skolpsykolog
Christer Lallerstedt 
christer.lallerstedt@jenseneducation.se
0706 98 04 72

Inger Lindbom

Skolläkare
Christina Lockely


 

Skicka in en intresseanmälan för att få löpande information om nystarten.

Intresseanmälan