Kontakt

 
Anna Ljunggren

Rektor

Anna Ljunggren

anna.ljunggren@jenseneducation.se
0704-45 92 62


Adress

Adress
Trollebergsvägen 14
Lund

Kontakt

Kontakt
046-271 77 20
lund@jensengymnasium.se

Sjukanmälan

Sjukanmälan
Görs via mail till coach

förnamn.efternamn @jenseneducation.se


icon_avatar

Biträdande rektor 

Julia Finnbäck 

julia.finnback@jenseneducation.se

0737-73 18 55

icon_avatar

Studie- och yrkesvägledare

Lina Blohmé

lina.blohme@jenseneducation.se
0737-73 19 58

 

icon_avatar

Specialpedagoger

Sofie Wiberg

sofie.wiberg@jenseneducation.se

 

 

icon_avatar

Skolsköterska

Therese Towman

therese.towman@jenseneducation.se
0737-73 19 48
Udda vecka tisdagar   
Jämn vecka tisdagar och onsdagar

 

icon_avatar

Kurator

Malin Jahnfors

malin.jahnfors@jenseneducation.se
0737-73 19 54
Tisdagar, onsdagar, torsdagar

Rauli

Skolpsykolog 
Rauli Sulanko
rauli.sulanko@jenseneducation.se
0737 73 32 38