Kontakt

Om du har frågor, tveka inte på att kontakta oss!

Jaklina Stankic

Rektor

Jaklina Stankic
jaklina.stankic@jenseneducation.se
0737 73 19 99

Daniel Blomqvist

Biträdande Rektor

Daniel Blomqvist
daniel.blomqvist@jenseneducation.se
0737 75 26 28



Annika Follin

Specialpedagog

Gunilla Frykander
gunilla.frykander@jenseneducation.se
0737 73 18 18

Annika Follin

Administratör

 Ivana Lukic
ivana.lukic@jenseneducation.se
0737 73 19 49

Annika Follin

Studie- och yrkesvägledare

Katja Roshag
katja.roshag@jenseneducation.se
0737 73 19 47
Måndag, tisdag och torsdag

Annika Follin

Skolsköterska

Therese Towman 
therese.towman@jenseneducation.se
0737 73 19 48
Torsdag

Annika Follin

Kurator

Annika Follin
annika.follin@jenseneducation.se
0737 73 19 14

Rauli

Skolpsykolog

Rauli Sulanko
rauli.sulanko@jenseneducation.se
0737 73 32 38
 

 


Skicka in en intresseanmälan för att få löpande information om skolan.

Intresseanmälan