Kontakt

Om du har frågor, tveka inte på att kontakta oss!

Jaklina Stankic

Rektor

Jaklina Stankic
jaklina.stankic@jenseneducation.se
0737 73 19 99

Daniel Blomqvist

Biträdande Rektor

Daniel Blomqvist
daniel.blomqvist@jenseneducation.se
0737 75 26 28


Kontakt

Kontakt
kristianstad@jensengymnasium.se
044 10 29 60

Sjukanmälan

Frånvaroanmälan
Görs via e-post till coach


Annika Follin

Specialpedagog

Gunilla Frykander
gunilla.frykander@jenseneducation.se
0737 33 18 18

Annika Follin

Administratör

 Ivana Lukic
ivana.lukic@jenseneducation.se
0737 73 19 49

Annika Follin

Studie- och yrkesvägledare

Katja Roshag
katja.roshag@jenseneducation.se
0737 73 19 47
Måndag, tisdag och torsdag

Annika Follin

Skolsköterska

Ingrid Wahlden
ingrid.wahlden@jenseneducation.se
0737 73 19 48
Torsdag

Annika Follin

Kurator

Annika Follin
annika.follin@jenseneducation.se
0737 73 19 14

Christer Lallerstedt

Skolpsykolog

Christer Lallerstedt 
christer.lallerstedt@jenseneducation.se
0706 98 04 72

 


Skicka in en intresseanmälan för att få löpande information om skolan.

Intresseanmälan