Kontakt

 
Mirza Basic

Mirza Basic
Rektor
mirza.basic@jenseneducation.se
076 - 946 05 74

Adress

Adress
Östra Storgatan 7
Jönköping

Kontakt

Kontakt
036-290 22 50
jonkoping@jensengymnasium.se

Sjukanmälan

Sjukanmälan
JENSEN online 
(instruktioner)


Peter Johansson

Peter Johansson
Samhällskunskap och historia
peter.johansson@jenseneducation.se

Ninawa Youkhana

Ninawa Youkhana
Religion och Svenska
ninawa.youkhana@jenseneducation.se

Alexander-Karlsson

Alexander Karlsson
Lärare i Matematik, Naturkunskap & Idrottalexander.karlsson@jenseneducation.se

Mathilda Svensson

Mathilda Svensson
Juridik och ekonomi
mathilda.svensson@jenseneducation.se

Josef Rudberg

Josef Rudberg
Engelska och tyskajosef.rudberg@jenseneducation.se

Peter Johansson

Leif Gunnevik
Psykologi
leif.gunnevik@jenseneducation.se

Peter Johansson

Annette Dahlengren
Moderna språk - Franska
annette.dahlengren@jenseneducation.se

Peter Johansson

Andrea Nylander
Moderna språk - Spanska
andrea.nylander@jenseneducation.se

 

 

 


Peter Johansson

Yvonne Oda
Kurator/Specialpedagog
yvonne.oda@jenseneducation.se

Peter Johansson

Marianne Persson
Skolsköterska
marianne.persson@jenseneducation.se

Christer Lallerstedt

Christer Lallerstedt
Skolpsykolog 
christer.lallerstedt@jenseneducation.se
070-698 04 72