Kontakt

 
Mirza Basic

Mirza Basic
Rektor
mirza.basic@jenseneducation.se
076 - 946 05 74

Adress

Adress
Östra Storgatan 7
Jönköping

Kontakt

Kontakt
036-290 22 50
jonkoping@jensengymnasium.se

Sjukanmälan

Sjukanmälan
JENSEN online 
(instruktioner)


Peter Johansson

Peter Johansson
Samhällskunskap och historia
peter.johansson@jenseneducation.se

Peter Johansson

Ninawa Youkhana
Religion och Svenska
ninawa.youkhana@jenseneducation.se

Alexander-Karlsson

Alexander Karlsson
Lärare i Matematik, Naturkunskap & Idrottalexander.karlsson@jenseneducation.se

Peter Johansson

Mathilda Svensson
Juridik och ekonomi
mathilda.svensson@jenseneducation.se

Peter Johansson

Inger Frostfeldt
Engelska
inger.frostfeldt@jenseneducation.se

Peter Johansson

Leif Gunnevik
Psykologi
leif.gunnevik@jenseneducation.se

Peter Johansson

Annette Dahlengren
Moderna språk - Franska
anette.dahlengren@jenseneducation.se

Peter Johansson

Andrea Nylander
Moderna språk - Spanska
andrea.nylander@jenseneducation.se

Peter Johansson

Joakim Söderby
Moderna språk - Tyska
joakim.soderby@jenseneduc...


Lena Lulek

Lena Lulek
MLA (Medicinsk lednings ansvarig skolsköterska)lena.lulek@jenseneducation.se

Peter Johansson

Marianne Persson
Skolsköterska
marianne.persson@jenseneducation.se

Christer Lallerstedt

Christer Lallerstedt
Skolpsykolog 
christer.lallerstedt@jenseneducation.se
070-698 04 72