Kontakt


Ansökan om reservplats

Just nu är det många som hör av sig till oss för att ansöka om en reservplats. Vänligen fyll i vårt kontaktformulär nedan så återkommer vi till dig så snart vi har möjlighet.

ansökan


Samar El-Khatib

Rektor
Samar El-Khatib
samar.el-khatib@jenseneducation.se
0700–91 52 58

Simon Lindh

Biträdande Rektor
Simon Lindh
simon.lindh@jenseneducation.se
0737-73 19 19

 

Adress
 

Besöksadress
Kaliforniegatan 4
Helsingborg

Kontakt
 

Kontakt
042-453 29 60
helsingborg@jensengymnasium.se

 
Adress

Postadress
Gasverksgatan 9
252 25 Helsingborg

Maje Althin

Specialpedagog

Maje Althin

maje.althin@jenseneducation.se

Laura Sylvander
 

Administratör

Laura Sylvander

laura.sylvander@jenseneducation.se0737-73 31 50

 
 
 
icon_avatar

Skolsköterska

Susanne Frank

susanne.frank@jenseneducation.se

 
 
Sandra Mei

Kurator

Sandra Mei

sandra.mei@jenseneducation.se

0737 73 19 61

 
 
Sjukanmälan

Sjukanmälan

Mailas direkt till Camilla Söderblom

camilla.soderblom@jenseneducation.se

icon_avatar

 SYV

Karolinka Stojovska

karolinka.stojovska@jenseneducation.se