Kontakt

Ansökan om reservplats

 Vänligen fyll i vårt kontaktformulär för att ansöka om en reservplats nedan så återkommer vi till dig så snart vi har möjlighet.

Ansökan


 
Per_Kohler

Rektor

Per Köhler

per.kohler@jenseneducation.se
0704 94 32 72

Adress

Adress
Kungsportsplatsen
Stora Nygatan 23-25
Göteborg

Kontakt

Kontakt

031-352 55 50
goteborg@jensengymnasium.se

Sjukanmälan

Sjukanmälan
Vänligen sjukanmälan elev till coach via mejl. 


Skolledning

Amanda Amner

Programrektor EK/SA/HA 

Amanda Amner

amanda.amner@jenseneducation.se
0737 73 31 01

Cecilia Hellgren

Programrektor NA&TE

Cecilia Hellgren

cecilia.hellgren@jenseneducation.se
0737 73 19 26

Cecilia Hellgren

Administratör

Mia Mujic

mia.mujic@jenseneducation.se
0737 73 19 30


Elevhälsa

Martina Karlsson Fornell

Studie- och yrkesvägledare

Martina Karlsson Fornell

syv.goteborg@jenseneducation.se
måndag och onsdag

Cecilia Hellgren

Skolsköterska

Andreas Karlsson

andreas.karlsson@jenseneducation.se
onsdag – fredag

Åsa Barck

Kurator

Åsa Barck (föräldraledig)

Vikarie:
Sofia Rolfsson Odby
sofia.rolfsson@jenseneducation.se

Christer Lallerstedt

Skolpsykolog 

Christer Lallerstedt

christer.lallerstedt@jenseneducation.se
0706 98 04 72

Diana Storvik

Specialpedagog

Diana Storvik

diana.storvik@jenseneducation.se
0737 73 19 38
Måndag – fredag