Kontakt

 
Cecilia Bäck

Rektor

Cecilia Bäck

cecilia.back@jenseneducation.se
0737 73 19 99

Adress

Post- & besöksadress
Västergatan 45
211 21, Malmö

Kontakt

Kontakt
040 601 87 00
malmo@jensengymnasium.se

Sjukanmälan

Sjukanmälan
Görs via e-post till coach

icon_avatar

Biträdande rektor

Daniel Blomqvist

daniel.blomqvist@jenseneducation.se
0737 75 26 28

icon_avatar

Administratör

Alexandra Skogsberg

alexandra.skogsberg@jenseneducation.se
073 773 19 49
Måndag, tisdag, torsdag

icon_avatar

Specialpedagog

Ceit Ekdahl

ceit.ekdahl@jenseneducation.se
070 274 39 21
Måndagar och onsdagar

icon_avatar

Studie- och yrkesvägledare

Katja Roshag

katja.roshag@jenseneducation.se
0737 73 19 47
Onsdag och torsdag

icon_avatar

Skolsköterska

Ingrid Wahlden

ingrid.wahlden@jenseneducation.se
0737 73 19 48
Torsdag

icon_avatar

Kurator

Karin Hyleborg

karin.hyleborg@jenseneducation.se
0737-73 19 14
Måndagar, torsdagar och fredagar