Kontakt

 
Anna Keding

Rektor

Anna Keding

anna.keding@jenseneducation.se
0737 73 18 12

Adress

Adress
Tulegatan 44
Stockholm

Kontakt

Kontakt
08 450 22 70
Reception: kl 9-15
norra@jensengymnasium.se

Sjukanmälan

Sjukanmälan
JENSEN online 
(instruktioner)
 

Daniel Johansson

Programchef SA

Daniel Johansson

daniel.johansson@jenseneducation.se
0737 73 18 72

icon_avatar

Programchef EK

Ulrika Berggren

ulrika.berggren@jenseneducation.se
0737 73 93 68

Olle Westerberg

Programchef NA & TE

Olle Westerberg

olle.westerberg@jenseneducation.se
0737 73 18 71

Lena Brown

Studie- och yrkesvägledare

Lena Brown

lena.brown@jenseneducation.se
0737 73 18 85

Lena Hagstrom

Skolsköterska

Lena Hagström

lena.hagstrom@jenseneducation.se
0737 73 19 73

Kerstin Bergenfjord

Kurator & samtalsterapeut

Kerstin Bergenfjord

kerstin.bergenfjord@jenseneducation.se
0737 73 18 69

Maria Almerstedt

Specialpedagog

Maria Almerstedt

maria.almerstedt@jenseneducation.se
0737 73 18 70

icon_avatar

Skolpsykolog 

Christer Lallerstedt

christer.lallerstedt@jenseneducation.se
​0706 98 04 72​

 

 

Kopior på betyg

Har du förlagt dina betyg och behöver kopior ska du vända dig till Stockholms stadsarkiv - förutsatt att du tagit studenten från år 2012 och framåt. Stadsarkivet hjälper de dig med de svenska betygen. Behöver du kopia på den engelska översättningen eller tog studenten 2011 eller tidigare kontaktar du Madeleine. Madeleine Andersson på JENSEN gymnasium Norra.