Kontakt

 

Anna Keding

Rektor
Anna Keding

anna.keding@jenseneducation.se
0737 73 18 12

 

 
Daniel Johansson

Programrektor SA

Daniel Johansson

daniel.johansson@jenseneducation.se
0737 73 18 72

 
Ulrika Berggren

Programrektor EK

Ulrika Berggren

ulrika.berggren@jenseneducation.se
0737 73 93 68

 
Adam Måned

Programrektor NA/TEI

Adam Måned

adam.maned@jenseneducation.se
0737 73 18 71

 
Alexandra Bölenius Andreasson

SYV

Alexandra Bölenius Andreasson

alexandra.andreasson@jenseneducation.se

 
Lena Hagström

Skolsköterska

Lena Hagström

lena.hagstrom@jenseneducation.se
0737 73 19 73

 
Avatar

Specialpedagog

Anna Löfgren

anna.lofgren@jenseneducation.se​​​​​​​
0737 73 18 70​

 

Helena Gåhlin

Skolkurator

Helena Gåhlin

helena.gahlin@jensene
0737 73 18 69

 
Christer Lallerstedt

 Skolpsykolog

Christer Lallerstedt

christer.lallerstedt@jenseneducation.se
​0706 98 04 72​

 
Avatar

Skolläkare

Eva Blomqvist Håkansson


Adress

Adress
Tulegatan 44
Stockholm

Kontakt

Kontakt
08 450 22 70
Reception: kl 9-15
norra@jensengymnasium.se

Sjukanmälan

Sjukanmälan
JENSEN online 
(instruktioner)

 

Kopior på betyg

Har du förlagt dina betyg och behöver kopior ska du vända dig till Stockholms stadsarkiv - förutsatt att du tagit studenten från år 2012 och framåt. Stadsarkivet hjälper de dig med de svenska betygen. Behöver du kopia på den engelska översättningen eller tog studenten 2011 eller tidigare kontaktar du Anette Esbron på JENSEN gymnasium Norra. För närvarande har vi en handläggningstid på 1-2 veckor.