Våra medarbetare

Skolledning

Annika Skoog

Rektor
Annika Skoog
annika.skoog@jenseneducation.se
0737 73 18 30

Jens

Biträdande rektor
Jens Nordin Hoff
Undervisar i psykologi och idrott
jens.nordin@jenseneducation.se

Våra lärare

Martin Sjökvist

Martin Sjökvist
Undervisar i Matte och Fysik

Coach för NA19

martin.sjokvist@jenseneducation.se

Chierstin Emilsson

Chierstin Emilsson
Undervisar i Svenska, Engelska och Retorik

Coach för SE21

chierstin.emilsson@jenseneducation.se

Tommy Sjögren

Tommy Sjögren
Undervisar i Svenska, Retorik, Kommunikation

Coach SA19

tommy.sjogren@jenseneducation.se

Alexandra Oppenheimer

Alexandra Oppenheimer
Undervisar i Tyska

alexandra.oppenheimer@jenseneducation.se

Jessica Jansson

Jessica Jansson
Undervisar i Samhällskunskap, Historia, Sociologi, Internationell ekonomi och Juridik

Coach EK20

jessica.jansson@jenseneducation.se

Kristina Renström

Kristina Renström
Undervisar i Matte, Naturvetenskaplig specialisering, Fysik, Gymnasiearbete, Geografi och är även skolans admin

kristina.renström@jenseneducation.se

Lilia

Lilia Lassoued
Undervisar i Arabiska och Franska

lilia.lassoued@jenseneducation.se

avatar

Thomas Hede
Undervisar Matematik och Kemi

Coach NA20

thomas.hede@jenseneducation.se

Sophia Eliases

Sophia Eliases
Undervisar i Företagsekonomi, Ledarskap, Marknadsföring och Juridik

Coach EK19

sophia.eliases@jenseneducation.se

Sara Andersson

Sara Andersson
Undervisar i Biologi och Naturkunskap

Coach NA21

sara.andersson@jenseneducation.se

Daniel Berg

Daniel Berg
Undervisar i Religion, Engelska och Filosofi

Coach SA20

daniel.berg2@jenseneducation.se

avatar

Ana Portillo Rojas
Undervisar i Spanska

ana.portillo.rojas@jenseneducation.se

Klara Joelsson Träff

Klara Joelsson Träff
Undervisar i Svenska, Skrivande, Kommunikation

Coach EK19

klara.joelsson@jenseneducation.se

 

 

 

Vårt elevhälsoteam

Hanna L

Kurator
Hanna Livingstone
hanna.livingstone@jenseneducation.se

avatar

Skolsköterska
Therese Piri Björling

therese.piri.bjorling@jenseneducation.se
0737 731915

Birgit

Specialpedagog
Birgit Marklund
birgit.marklund@jenseneducation.se

Christer Lallerstedt

Skolpsykolog 
Christer Lallerstedt
christer.lallerstedt@jenseneducation.se
0706 98 04 72