Våra medarbetare

Skolledning

Annika Skoog

Rektor
Annika Skoog
annika.skoog@jenseneducation.se
0737 73 18 30

Missing file.

 

 

Våra lärare

Missing file.
Martin Sjökvist

Martin Sjökvist
Undervisar i matte och fysik

Coach för NA16
martin.sjokvist@jenseneducation.se

Missing file.
Chierstin Emilsson

Chierstin Emilsson
Undervisar i svenska, engelska och retorik

Coach för SABEK16
chierstin.emilsson@jenseneducation.se

Missing file.
Linn

Linn Wiig Berglund
Svenska, svenska som andra språk, samhällskunskap, retorik, historia 

linn.wiigberglund@jenseneducation.se

Missing file.
Jens Nordin

Jens Nordin Hoff
Biträdande Rektor
Undervisar i idrott och hälsa, psykologi och kommunikation

Coach för SABEK16
jens.nordin@jenseneducation.se

Missing file.
Jessica Jansson

Jessica Jansson
Undervisar i samhällskunskap, historia, sociologi, internationell ekonomi och juridik

Coach för SAB15
jessica.jansson@jenseneducation.se

Missing file.
Kristina Renström

Kristina Renström
Undervisar i matte, naturvetenskaplig specialisering, fysik, gymnasiearbete och geografi

Coach för NA17
kristina.renström@jenseneducation.se

Missing file.
Lilia

Lilia Lassoued-Arfoui
Undervisar i spanska och franska

lilia.lassoued-arfoui@jenseneducation.se

Missing file.
avatar

Selma Avdic
Undervisar i svenska, retorik och engelska, coach för SA19

selma.avdic@jenseneducation.se

Missing file.
avatar

Rebecka Lundberg
Undervisar i företagsekonomi, ledarskap, marknadsföring och juridik, coach för EK17

rebecka.lundberg@jenseneducation.se

avatar

Sara Andersson
Undervisar i biologi och naturkunskap

sara.andersson@jenseneducation.se

avatar

Daniel Berg
Undervisar i religion och engelska

daniel.berg2@jenseneducation.se

avatar

Ana Portillo Rojas
Undervisar i spanska

ana.portillo.rojas@jenseneducation.se

avatar

Jeanette Wankowicz
Elevvärd

jeanette.wankowicz@jenseneducation.se

avatar

Hoa Lien Tran
Undervisar i matematik och kemi

hoa@jenseneducation.se

 

 

 


Vårt elevhälsoteam

Missing file.
Hanna L

Kurator
Hanna Livingstone
hanna.livingstone@jenseneducation.se

Missing file.
avatar

Skolsköterska
Therese Piri Björling

therese.piri.bjorling@jenseneducation.se
0737 731915

Missing file.
Birgit

Specialpedagog
Birgit Marklund
birgit.marklund@jenseneducation.se