Våra medarbetare

Skolledning

Stefan Horn

Rektor
Stefan Horn

stefan.horn@jenseneducation.se
0737 73 18 30

 

 

Våra lärare

Andreas Ahonen

Andreas Ahonen
Undervisar i samhällskunskap, filosofi, historia och religion
Coach för SABEK17
andreas.ahonen@jenseneducation.se

Chierstin Emilsson

Chierstin Emilsson
Undervisar i svenska, engelska och retorik
Coach för SABEK16
chierstin.emilsson@jenseneducation.se

Gunilla Haglundh

Gunilla Haglundh
Undervisar i svenska och engelska
gunilla.haglundh@jenseneducation.se

Jens Nordin

Jens Nordin
Undervisar i idrott och hälsa, psykologi och kommunikation
Coach för SABEK16
jens.nordin@jenseneducation.se

Jessica Jansson

Jessica Jansson
Undervisar i samhällskunskap, historia, sociologi, internationell ekonomi och juridik
Coach för SAB15
jessica.jansson@jenseneducation.se

Kristina Renström

Kristina Renström
Undervisar i matte, naturvetenskaplig specialisering, fysik, gymnasiearbete och geografi
Coach för NA17
kristina.renström@jenseneducation.se

Marketa Brysticka

Marketa Brysticka
Undervisar i biologi, naturkunskap och kemi
Coach för NA15
marketa.brysticka@jenseneducation.se

Martin Sjökvist

Martin Sjökvist
Undervisar i matte och fysik
Coach för NA16
martin.sjokvist@jenseneducation.se

Sophia Eliases

Sophia Eliases
Undervisar i marknadsföring, entreprenörskap, företagsekonomi och privatjuridik
Coach för EK15
sophia.eliases@jenseneducation.se 

icon_avatar

Linda Carlsson
Undervisar i tyska
linda.carlsson@jenseneducation.se

icon_avatar

Lilia Lassoued-Arfoui
Undervisar i spanska och franska
lilia.lassoued-arfoui@jenseneducation.se

 

Vårt elevhälsoteam

icon_avatar

Hanna Livingstone
Kurator
hanna.livingstone@jenseneducation.se

icon_avatar

Lena Stridsman
Skolsköterska
lena.stidsman@jenseneducation.se