Våra medarbetare

Skolledning

Stefan Horn

Rektor
Stefan Horn

stefan.horn@jenseneducation.se
0737 73 18 30

 

 

Våra lärare

Martin Sjökvist

Martin Sjökvist
Undervisar i matte och fysik

Coach för NA16
martin.sjokvist@jenseneducation.se

Chierstin Emilsson

Chierstin Emilsson
Undervisar i svenska, engelska och retorik

Coach för SABEK16
chierstin.emilsson@jenseneducation.se

Linn

Linn Wiig Berglund
Svenska, svenska som andra språk, samhällskunskap, retorik, historia 

linn.wiigberglund@jenseneducation.se

Jens Nordin

Jens Nordin Hoff
Biträdande Rektor
Undervisar i idrott och hälsa, psykologi och kommunikation

Coach för SABEK16
jens.nordin@jenseneducation.se

Jessica Jansson

Jessica Jansson
Undervisar i samhällskunskap, historia, sociologi, internationell ekonomi och juridik

Coach för SAB15
jessica.jansson@jenseneducation.se

Kristina Renström

Kristina Renström
Undervisar i matte, naturvetenskaplig specialisering, fysik, gymnasiearbete och geografi

Coach för NA17
kristina.renström@jenseneducation.se

Lilia

Lilia Lassoued-Arfoui
Undervisar i spanska och franska

lilia.lassoued-arfoui@jenseneducation.se

avatar

Selma Avdic
Undervisar i svenska, retorik och engelska, coach för SA19

selma.avdic@jenseneducation.se

avatar

Rebecka Lundberg
Undervisar i företagsekonomi, ledarskap, marknadsföring och juridik, coach för EK17

rebecka.lundberg@jenseneducation.se

avatar

Sara Andersson
Undervisar i biologi och naturkunskap

sara.andersson@jenseneducation.se

avatar

Klara Joelsson
Undervisar i engelska

klara.joelsson@jenseneducation.se

avatar

Ana Portillo Rojas
Undervisar i spanska

ana.portillo.rojas@jenseneducation.se

avatar

Jeanette Wankowicz
Elevvärd

jeanette.wankowicz@jenseneducation.se

avatar

Hoa Lien Tran
Undervisar i matematik och kemi

hoa@jenseneducation.se

 

 

 


Vårt elevhälsoteam

Hanna L

Kurator
Hanna Livingstone
hanna.livingstone@jenseneducation.se

Susanne

Skolsköterska
Susanne Woltter
susanne.woltter@jenseneducation.se

Birgit

Specialpedagog
Birgit Marklund
birgit.marklund@jenseneducation.se