Våra medarbetare

Skolledning

Stefan Horn

Rektor
Stefan Horn

stefan.horn@jenseneducation.se
0737 73 18 30

 

 

Våra lärare

Martin Sjökvist

Martin Sjökvist
Undervisar i matte och fysik

Coach för NA16
martin.sjokvist@jenseneducation.se

Chierstin Emilsson

Chierstin Emilsson
Undervisar i svenska, engelska och retorik

Coach för SABEK16
chierstin.emilsson@jenseneducation.se

Sophia Eliases

Sophia Eliases
Undervisar i marknadsföring, entreprenörskap, företagsekonomi och privatjuridik

Coach för EK15
sophia.eliases@jenseneducation.se

Jens Nordin

Jens Nordin
Undervisar i idrott och hälsa, psykologi och kommunikation

Coach för SABEK16
jens.nordin@jenseneducation.se

Jessica Jansson

Jessica Jansson
Undervisar i samhällskunskap, historia, sociologi, internationell ekonomi och juridik

Coach för SAB15
jessica.jansson@jenseneducation.se

Kristina Renström

Kristina Renström
Undervisar i matte, naturvetenskaplig specialisering, fysik, gymnasiearbete och geografi

Coach för NA17
kristina.renström@jenseneducation.se

Lilia

Lilia Lassoued-Arfoui
Undervisar i spanska och franska

lilia.lassoued-arfoui@jenseneducation.se

Linn

Linn Wiig Berglund
Svenska, svenska som andra språk, samhällskunskap, retorik, historia 

linn.wiigberglund@jenseneducation.se

Urban

Urban Abrahamsson
Kemi, matematik, ledarskap och organisation, företagsekonomi

urban.abrahamsson@jenseneducation.se

icon_avatar

Elisabeth Backman
Biologi

elisabeth.backman@jenseneducation.se

icon_avatar

Gunilla Zimmerman
Tyska

gunilla.z@jenseneducation.se

 

Vårt elevhälsoteam

Hanna L

Kurator
Hanna Livingstone
hanna.livingstone@jenseneducation.se

Susanne

Skolsköterska
Susanne Woltter
susanne.woltter@jenseneducation.se

Birgit

Specialpedagog
Birgit Marklund
birgit.marklund@jenseneducation.se