Kontakt

 
Sara Taflin

Rektor

Sara Taflin

sara.taflin@jenseneducation.se
0700 92 78 72

Adress

Adress
Tulegatan 44
Stockholm

Sjukanmälan

Sjukanmälan
Görs dagligen via mail till elevens coach
 

icon_avatar

Biträdande rektor
Programchef SA & VO

Ruth Jaime

ruth.jaime@jenseneducation.se
073-773 19 05

icon_avatar

Biträdande rektor
Programchef EK

Erica Berglund

erica.berglund@jenseneducation.se
0737 73 18 01

icon_avatar

Administratör

Karolina Billving

karolina.billving@jenseneducation.se
073-773 19 01

icon_avatar

Specialpedagog

Marie Waltmark Sahlström

marie.sahlstrom@jenseneducation.se
0737 73 19 05

Lena Hagstrom

Skolsköterska

Lena Hagström

lena.hagstrom@jenseneducation.se
0737 73 19 73

icon_avatar

Studie- och yrkesvägledare

Kontakta rektor eller biträdande rektor

Christer Lallerstedt

Skolpsykolog 

Christer Lallerstedt

christer.lallerstedt@jenseneducation.se
​070-698 04 72​

Eva Blomqvist Håkansson

Skolläkare

Eva Blomqvist Håkansson